Hakkımızda

1994'den Beri İlk Günkü Hizmet Aşkıyla..


Hasgin Inşaat Sanayi Ve Ticaret Limited şirketi


Hasgin inşaat sanayi ve ticaret şirketi 1994 yılında İstanbul / kadıköy ' de faaliyetlerine başlamıştır. Genel olarak parke ve sanayi sitesi inşaatlarıyla sektörde kendisine yol açmış ve kalitesiyle öne çıkmıştır.

İnşaatta gösterdiği başarının haricinde yapı kimyasalları ve inşaat malzemeleri sektörlerinede girerek üretimi kendi bünyesine alan hasgin inşaat bu sektörlerdede kendini kanıtlayarak uzun yıllardır kalitenin ve müşteri memnuniyetinin simgesi haline gelmiştir. 1994 yılından beri ilk günkü heyecanımızla işlerimize sımsıkı sarılıyor ve müşterilerimze uygun çözümler sunmaya devam ediyoruz.

hasgin insaat hakkımızda • 1994

  YILINDA KURULDUK

  KURULUŞ

  Hasgin inşaat 1994 yılında kurulmuştur.

  1994 yılında istanbul kadıköyde kurulan şirketimiz faaliyetlerine ağırlıklı olarak müteahhitlik, parke üretimi ve satışı ile başlamıştır. İlk Günden beri kendisini hep yeniliemeye ve geliştirmeye odaklı bir politika izleyerek yoluna emin adımlarla devam etmiştir.

 • 2000

  Yapı Kimyasalları Bölümü

  2000 Yılında Yapı Kimyasalları Bölümü Faaliyete Geçmiştir.

  Hasgin inşaat yapı sektöründeki başarısını geliştirmek ve sektördeki büyümeyi takip ederek yapı kimyasalları bölümünü bünyesine ekleyerek yapı malzemeleri sektöründeki yerinide almıştır. İlk olarak yapı kimyasalları bölümü su yalıtımı ve ahşap koruyucu kimyasalları üreterek başlamıştır.

 • 2002

  Yangın ve Isı Yalıtımı

  Yangın ve Isı Yalıtımı Bölümlerinin Açılışı

  Hasgin inşaat 2002 yılından itibaren, yapı kimyasalları bölümü genişlemeye başlamıştır. bu genişleme yangın ve ısı yalıtım kimyasallarıda bölüme eklenmiştir.

 • 2019

  Yazılım Sektörüne Giriş

  Bünyemizdeki Yazılım Bölümünün Açılması

  Hasgin inşaat değişen koşullar ışığında e ticaret faaliyetlerinde bulunmak üzere 2006 yılından itibaren sektöre yatırım yapmaya başlamıştır. Bu yatırımları geliştirerek yazılım geliştirmelerini kendi bünyesine katmıştır. Hem kendi yazılımlarını yapmak hemde mevcut inşaattaki kalitesini yazılım sektöründede verebilmek için yazılım bölümünü oluşturmuştur.